جکوزی 4نفره پیش ساخته حباب ساز اینتکس

برند: اینتکس INTEX

28408

محصول جدید

این محصول موجود نیست

جکوزی بادی 4 نفره حباب ساز اینتکس این مدل جکوزی بسیار سبک وقابل حمل ونقل بود وقابل نصب در منازل شما ویلا وباغهای شما رنگ بسیار زیبا و شیک ،قابلیت گرم کردن آب تا 40درجه، تصفیه آب ،وقابلیت حباب ساز از کف جکوزی را دارد.

0 ریال

جکوزی بادی 4نفره حباب ساز اینتکس،این جکوزی بادی مناسب برای تمام افراد خانواده و آب درمانی میباشد،یک موتور مجزا دارد که با اتصال 2رابط به بدنه جکوزی نصب میشود قابلیت های این موتور گرم کردن آب تا40درجه سانتیگراد میباشد.داخل این موتور یک دستگاه گرمکن تهویه شده است که وقتی شما دکمه گرمکن را فشار میدهید موتور حالت مکش پیدا میکند وبه داخل موتور آب هدایت میشود بعد از مدت 8 ساعت آب جکوزی به درجه کهبرایش تعیین شده است میرسد .پکیچ تصفیه آب فیلتری دارد که زمانی که مکش برای گرمکن را روشن میکنید فقط کافیست دکمه تصفیه آب را فشار دهید که هم زمان هم آب جکوزی گرم شود وهم تصفیه شود،این مدل جکوزی به علت این که حباب ساز میباشد دیگر نیازی به پمپ باد جداگانه ندارد.این موتور یک دریچه باد دارد از این دریچه شما هم میتوانید جکوزی را باد کنید وهم عمل حباب ساز را برایتان انجام دهد. داخل کارتن جکوزی شامل لوازم کیت تعمییرات دارد از جنس ورنگ خود بدنه جکوزی یک عدد شلنگ باد که از موتور به بدنه اتصال میکند برای باد کردن جکوزی ویک عدد گژتنظیم باد(دستگاه فشار باد)دارد،که زمانی که جکوزی را باد کردید از فشار باد داخل جکوزی مطلع شوید.

ارتفاع کلی71سانتی متر
وزن بسته بندی46کیلوگرم
برچسب تعمیراتدارد
خدمات پس از فروشدارد
قطر216سانتی متر
تست سلامت کالادارد
حجم آب795لیتر
رتبه 
1396-05-02

سلام

ممنون از اطلاع رسانی تون

  نوشتن نقد و نظر

  جکوزی 4نفره پیش ساخته حباب ساز اینتکس

  جکوزی 4نفره پیش ساخته حباب ساز اینتکس

  جکوزی بادی 4 نفره حباب ساز اینتکس این مدل جکوزی بسیار سبک وقابل حمل ونقل بود وقابل نصب در منازل شما ویلا وباغهای شما رنگ بسیار زیبا و شیک ،قابلیت گرم کردن آب تا 40درجه، تصفیه آب ،وقابلیت حباب ساز از کف جکوزی را دارد.

  محصولات مرتبط

  کد محصول: 28436

  جکوزی حرفه ای 6 ضلعی اینتکس مناسب برای تمام اعضای خانواده قابل نصب در وبلا ،باغها وحتی منازل شما قابل حمل این جکوزی پرتابل بوده و به راحتی میتواید کمتر از نیم ساعت نصب کنید.6عدد نازل جت دارد که از دیواره آب را باقدرت خارج میکند این امر برای ماساژ کمر میباشد.

  420,000,000 ریال
  کد محصول: 28422

  جکوزی پیس ساخته بادی اینتکس،محصول منحصر به فرد وزیبا تحت السانس ایالت امریکا ،مناسب برای منزل ،ویلا،باغ،بهترین ومناسبترین قیمت دیگر نیازی به هزینه کرد زیاد برای جکوزی ندارید،این محصول پرتابل بوده وبه راحتی قابل حمل نقل میباشد ،کمتر از نیم ساعت آن را میتوانید نصب کنید واز آن لذت ببرید.

  0 ریال
  ناموجود
  کد محصول: 28454

  جکوزی پیش ساخته 4نفره جت ساز چهارضلعی محصول فوق العاده زیبا و کارامدتولیدشرکت اینتکس،سیستم کاملا حرفه ای دارای 4 عدد جت که به بدنه متصل بوده وکف جکوزی تولید حباب میکندکه میتوانید آرامش خاصی را با این محصول تجربه کنیدهمانند جکوزی بتنی عمل میکند.

  0 ریال
  ناموجود
  کد محصول: 28404

  جکوزی پیش ساخته یکی از فوق آپشن ترین محصولات بادی اینتکس این کالا بسیار مفید و کارامد بود , چند مزایا خوب دارد قابلیت گرم کردن آب تا 40درجه سانتی گراد , دارای پمپ تصفیه آب فیلتر دار , وساخت حباب از کف جکوزی توسط موتور و قابلیت پرتابل بودن که به راحتی قابل حمل نقل میباشد.

  0 ریال
  ناموجود
  کد محصول: 28004

  پک نظافت جکوزی بادیوسیله بسیار کارآمد ومفید والزامی برای مراقبت وتمیز نگه داشتن  جکوزی بادی بوده،این ست نظافت دارای 1عدد فرچه دستی کوچک بوده برای تمیز کردن دیوارهای و یک عدد فرچه دستی بزرگتر برای تمیز کردن کف جکوزی ویک عدد توری دسته دار برای تمیز نگه داشتن سطح روی آب جکوزی است.

  850,000 ریال 1,000,000 ریال