محصولات دست دوم 

7 محصول می باشد

محصولات دست دوم

این قسمت از سایت مخصوص افرادی است که پس از مدتی استفاده از محصولات بادی تصمیم به فروش آن را دارند،یا به هر دلیلی آسیب دیده محصولشون وقصد فروش آنرا دارند،در اینجا باید محصولات 20درصد نسبت به قیمت آکبند ارزانتر باشد،البته بستگی به تمیز بودن جنس هم دارد.جهت خرید و فروش محصولات استوک به نکات زیر توجه کنید.

1-این محصولات همانند آکبند تست سلامت بودن را دارد بعد به فروش میرسد.

2-محصول همانند تصاویردرج شده در سایت فروخته خواهد شد.

3-درصورتی که جنس مورد نظر شما آسیبی دیده باشدویا تعمییر شده باشددر قسمت تصاویر عکس آن قسمت را نشان میدهند.

میتوانید شماهم هرمحصول بادی استوکی که دارید دراین قسمت سایت ماقرار دهید تا به فروش برسد.

0 نقد(ها)
کد محصول: 66978

این تخت خواب بادی تا حالا استفاده نشده است اما به علت جابجای در قسمت زیر تخت جسم تیزی فرو رفته که باعث آسیب دیده و تعمیر شده به شرکت سلامت میتوانید از فروشگاه تاپ اینتکس آنرا خریداری کنید،به همراه یک تشک بادی دونفره و دوعدد بالش بادی که کاملا آکبند میباشد.طول249سانتی متر عرض178سانتی متر  ارتفاع50سانتی متر

3,200,000 ریال
ناموجود
0 نقد(ها)
کد محصول: 68565m

کاناپه بادی یکنفره تخت خواب شو(مشکی) محصول شرکت اینتکس بوده،جنس بدنه این محصول از جیر ضدتعریق بوده،قسمت نشیمنگاه دارای دریچه باد پیچی سوپاپ دار بوده وقسمت تشک ها دریچه باد پستونکی سوپاپ دار کوچک است.

1,000,000 ریال
ناموجود
0 نقد(ها)
کد محصول: 58485

استخر بادی اقیانوسی جز دسته استخر بادی های خانوادگی بزرگ است , یکی از مشتریان بعد ازتهیه این استخر مدتی استفاده کردن و به علت بی دقتی بدنه استخر سوراخ کردند و تعمییر شده و به شرط سلامت این محصول به عنوان استخر بادی استوک که 25درصد زیر قیمت نو بفروش میرسد.

0 ریال
ناموجود
0 نقد(ها)
کد محصول: 56483N

استخر بادی مستطیل سبز جز دست برند اینتکس بوده , یکی از مشتریان فروشگاه تاپ اینتکس مدتی قبل این محصول رو تهیه کردند و بعداز مدتی استفاده کردن در قسمت لبه بالای دچار آسیب دیدگی شده وتعمییر شده و به شرط سلامت با 30 درصد پایین تر از جنس آکبند بفروش میرسد.

0 ریال
ناموجود
0 نقد(ها)
کد محصول: 48264N

جامپینگ بادی دایره ای شکل محصول شرکت اینتکس است , این جامپینگ بادی برای یکی از مشتریان فروشگاه تاپ اینتکس بوده که بر اثر برخورد با اشیا تیز در قسمت درب ورودی و کف بادشونده دچار آسیب شده که توسط تعمییرکار فروشگاه درست شده و به شرط سلامت کالا برای فروش میباشد.

2,500,000 ریال
ناموجود
0 نقد(ها)
کد محصول: 68582

مبل بادی کف آبشو صدفی این مبل کاملا نو بوده استفاده نشده فقط قسمت روی لبه شیشه ای آن یک زدگی کوچک قرار دارد که توسط کارخانه درست شده یعنی وصله ای یا خرابی نداشته هیچ مشکلی ندارد .

1,850,000 ریال
ناموجود
0 نقد(ها)
کد محصول: 58331

قایق بادی دونفره اکسپلورر مناسب برای یکنفر بزرگسال و یک کودک برای تفریحات روی آب و قایق سواری در استخرها و یا آبهای کم عمق مناسب است , این محصول تولید شرکت اینتکس بوده و جنس بدنه آن از پی وی سی نارنجی رنگ است بهراه یک پارو پلاستیکی میباشد .

1,000,000 ریال
ناموجود
نمایش 1 - 7 از 7 محصول