جکوزی 

6 محصول می باشد
جکوزی

جکوزی بادی یکی از پرفروشترین وخاص ترین محصولات بوده جنس بدنه جکوزی های بادی از پی وی سی بسیار قوی ومحکم ساخته شده که داخل آن از نخهای ابریشم مصنوعی بکاررفته که این عمر باعث سفت تر شدن ومقاومت بالاتر میشود،این جکوزی های بادی باپمپهای مخصوص خود باد میشوند که داخل پک آن موجود است. یک موتور مجزا دارندکه به بدنه جکوزی وصل میشوند،این موتورقابلیت گرم کردن آب را تا دمای40درجه سانتیگراد را دارند،البته لازم به ذکراست که این هیتر گرمایشی بسیار کم مصرف بوده،حداقل زمانی که لازم دارد که آب رو به دمای بالا برساند10ساعت بوده که روی صفحه نمایش گر نشان میدهد،قابلت تصفیه آب را با یک فیلتر مخصوص به خود که به بدنه متصل است را دارد،و ویژگی بعدی این موتور ها جت آنها است که آب را با فشارزیاد به داخل جکوزی پرت میکند، بعضی از جکوزی ها حباب ساز هستن که از کف دریچه های ریزی دارند که از آن قسمت عمل حباب ساز رو انجام میدهد.این جکوزی ها در سایزهای  4نفره و 6نفره تولید میشود.

1 نقد(ها)
کد محصول: 28436

جکوزی حرفه ای 6 ضلعی اینتکس مناسب برای تمام اعضای خانواده قابل نصب در وبلا ،باغها وحتی منازل شما قابل حمل این جکوزی پرتابل بوده و به راحتی میتواید کمتر از نیم ساعت نصب کنید.6عدد نازل جت دارد که از دیواره آب را باقدرت خارج میکند این امر برای ماساژ کمر میباشد.

420,000,000 ریال
1 نقد(ها)
کد محصول: 28408

جکوزی بادی 4 نفره حباب ساز اینتکس این مدل جکوزی بسیار سبک وقابل حمل ونقل بود وقابل نصب در منازل شما ویلا وباغهای شما رنگ بسیار زیبا و شیک ،قابلیت گرم کردن آب تا 40درجه، تصفیه آب ،وقابلیت حباب ساز از کف جکوزی را دارد.

0 ریال
ناموجود
1 نقد(ها)
کد محصول: 28422

جکوزی پیس ساخته بادی اینتکس،محصول منحصر به فرد وزیبا تحت السانس ایالت امریکا ،مناسب برای منزل ،ویلا،باغ،بهترین ومناسبترین قیمت دیگر نیازی به هزینه کرد زیاد برای جکوزی ندارید،این محصول پرتابل بوده وبه راحتی قابل حمل نقل میباشد ،کمتر از نیم ساعت آن را میتوانید نصب کنید واز آن لذت ببرید.

0 ریال
ناموجود
0 نقد(ها)
کد محصول: 28454

جکوزی پیش ساخته 4نفره جت ساز چهارضلعی محصول فوق العاده زیبا و کارامدتولیدشرکت اینتکس،سیستم کاملا حرفه ای دارای 4 عدد جت که به بدنه متصل بوده وکف جکوزی تولید حباب میکندکه میتوانید آرامش خاصی را با این محصول تجربه کنیدهمانند جکوزی بتنی عمل میکند.

0 ریال
ناموجود
0 نقد(ها)
کد محصول: 28404

جکوزی پیش ساخته یکی از فوق آپشن ترین محصولات بادی اینتکس این کالا بسیار مفید و کارامد بود , چند مزایا خوب دارد قابلیت گرم کردن آب تا 40درجه سانتی گراد , دارای پمپ تصفیه آب فیلتر دار , وساخت حباب از کف جکوزی توسط موتور و قابلیت پرتابل بودن که به راحتی قابل حمل نقل میباشد.

0 ریال
ناموجود
0 نقد(ها)
کد محصول: 28004

پک نظافت جکوزی بادیوسیله بسیار کارآمد ومفید والزامی برای مراقبت وتمیز نگه داشتن  جکوزی بادی بوده،این ست نظافت دارای 1عدد فرچه دستی کوچک بوده برای تمیز کردن دیوارهای و یک عدد فرچه دستی بزرگتر برای تمیز کردن کف جکوزی ویک عدد توری دسته دار برای تمیز نگه داشتن سطح روی آب جکوزی است.

850,000 ریال 1,000,000 ریال
نمایش 1 - 6 از 6 محصول