SoundAsleep بهترین تخت بادی

ارسال شده: محمد شرفی در: مقالات تخت بادی بر: Monday, February 12, 2018 کامنت: 0 Hit: 341

به یک خواب خوب سلام کنید

همانطور که می‌دانید، من در زمینه‌ی فروش تجهیزات کمپینگ کار می‌کنم و این کار «رویای» من است. این وب سایت را هم به این دلیل راه‌اندازی کردم، چون می‌خواستم مطمئن شوم افراد در تعطیلات و یا در منزل دوستان و آشنایان خود خواب خوبی داشته باشند.

به خاطر همین وب سایت هم که شده باید همیشه در مورد آخرین تکنولوژی تخت های بادی تحقیق و مطالعه و تشک‌های بادی جدید را بررسی کنم تا در وب سایت با شما به اشتراک بگذارم.

در مقاله امروز هم قصد دارم تخت بادی SoundAsleep را بررسی کنم. درواقع از همین ابتدا باید بگویم اگر در مورد این نوع از کالاهای خواب بدبین هستید، با این تشک دید شما را به کل تغییر می‌دهم (البته امیدوارم).

درحال‌حاضر این تشک با کمال افتخار بر روی صفحه اصلی وب سایت، به عنوان بهترین تخت بادی قرار گرفته و به زودی متوجه می‌شوید دلیلش چیست!

یک تخت بادی که دقیقا حس تخت های معمولی را به شما می‌دهد

می‌دانم که ممکن است با خواندن عنوان این قسمت ابروهای خود را با شک و تردید بالا ببرید، مخصوصا اگر این اولین بار نباشد که به دنبال خرید تخت بادی باشید؛ اما من آدمی نیستم که در مورد کسب و کار اطلاعات نادرست تحویل مردم بدهم. چون نه برای اعتبار من خوب است و نه کمکی به شما می‌کند.

چه چیزی باعث می‌شود این محصول حس یک تخت واقعی را داشته باشد؟ سازنده‌ این تشک از تکنولوژی به نام ComfortCoil Technology که اتفاقا یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌هاست استفاده کرده است. اندازه کوئین این تشک، کمتر از ۴۰ کویل هوا دارد که به طور مساوی در داخل تشک قرار داده شده‌اند.

همین موضوع باعث می‌شود که شکل آن ثابت باقی بماند (که می‌دانم دغدغه‌ی خیلی‌هاست). اما مهم‌ترین مزیتش این است که باعث می شود سطح آن کاملا صاف باشد. و این یعنی برخلاف خیلی از تخت های بادی که وقتی روی‌شان می‌خوابید شما را به وسط هل می‌دهند، بر روی این تشک دقیقا همانجایی که شب قبل خوابیدید از خواب بیدار خواهید شد.

دوام و ماندگاری

اگر همیشه در منزل‌تان مهمان دارید و یا زیاد کمپینگ می‌روید و یا حتی دوست دارید وقتی به منزل دوستان و آشنایان‌تان می‌روید تشک خودتان را همراه ببرید، باید مطمئن شوید که تخت بادی‌تان ماندگاری بالایی داشته باشد. سطح این تشک از پشم انباشت چندلایه با ضخامت بالا است و به این راحتی‌ها سوراخ نمی‌شود. و چون سطح آن نرم است، ملافه روی آن سر نمی‌خورد. همچنین ضد آب نیز هست.

خم شدن

این یکی دیگر از مشکالت رایج در تخت‌های بادی است، به خصوص اگر همیشه و به طور مداوم مورد استفاده قرار بگیرند؛ اما این تشک چنین مشکلی ندارد. اول از همه با توجه به مواد مورد استفاده در ساخت آن، می‌توان تا 2 ماه به طور مداوم هر روز از آن استفاده کرد و چنین مشکلی هم بروز نمی‌کند.

دوم اینکه تکنولوژی ComfortCoil فقط برای حفظ شکل تشک نیست. این تکنولوژی همچنین جلوی قلمبه و سلمبه شدن آنرا هم می‌گیرد و به درد کسانی می‌خورد که هنگام خواب خیلی حرکت نمی‌کنند.

استفاده آسان و راحتی تخت بادی SoundAsleep

سهولت استفاده چیزی است که نمی‌توانم به‌راحتی از آن بگذرم، زیرا به تجربه می‌دانم که مردم نمی‌خواهند قرن‌ها وقت صرف باد کردن و راه‌اندازی یک تشک بادی کنند. این مدل یک پمپ داخلی دارد که از قرار معلوم از یک فن‌آوری انحصاری استفاده می‌کند.

این پمپ ۲۰٪ سریع‌تر از سایر مدل‌های مشابه در بازار عمل و ظرف ۴ دقیقه تشک را به اندازه کامل باد می‌کند. علاوه براین مطمئنا نمی‌خواهید تخت‌تان بعد از باد شدن از این‌ور خانه به آن‌ور خانه سر بخورد.

به همین علت، سازنده از یک ترمزگیر مکشی در زیر آن استفاده کرده است، بنابراین تخت شما دقیقا همان جایی می‌ماند که خودتان از اول گذاشته بودید.

اگر می‌خواهید این تشک را همراه خود به مسافرت نیز ببرید نیز مشکلی ندارید، این تشک یک ساک سفری دارد که حمل‌ونقل آن را راحت کرده است. البته از این ساک می‌توانید برای جمع کردن تشک، وقتی به آن نیاز ندارید نیز استفاده کنید.

نتیجه

به‌طور کلی هیچ نکته‌ی منفی در مورد این تشک وجود ندارد. این تشک نه تنها حس یک تشک واقعی را به شما می‌دهد، باد کردن و استفاده از آن راحت است و از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها در این زمینه بهره برده است، قیمت آن هم بسیار مناسب است.

معمولا پیش نمی‌آید بخواهم از یک محصول تا‌این‌حد تعریف کنم، اما باید اضافه کنم با توجه به قیمت مناسب این تشک، از عملکرد و کارایی آن ناامید نخواهید شد.

کامنت

پیام خود را بگذارید