مروری بر بالش و تخت بادی Intex Deluxe

ارسال شده: محمد شرفی در: مقالات تخت بادی بر: Sunday, January 7, 2018 کامنت: 1 Hit: 301

نیاز به یک تخت بادی دارید؟ این گزینه را بررسی کنید!

همه ما یک نیاز به تخت بادی راحت داریم که هرشب استراحت کنیم (خوب، من می دانم که این کار را انجام می دهم) و فکر اینکه از چنین آسایش و راحتی محروم باشید ممکن است باعث افسردگی شما شود. این مورد را به یک زن و شوهر که از دوستان بسیار نزدیک من بودند پیشنهاد دادم. آنها به تازگی ازدواج کرده بودند و آماده بودند که در خانه جدیدشان سکونت یابند.

آنچه که شما باید در مورد این دوستان من بدانید این است که آنها بسیار آگاهانه تصمیم می گرفتند و خوشبختانه پول مورد نیاز برای تزئین خانه جدید خود با بهترین اقلام را نیز داشتند. این شامل یک تخت دونفره بزرگ بود که به آنها گفته شده بود به موقع تحویل آنها خواهد شد.

با این حال، فاجعه رخ داد! تاریخ تحویل حدود 3-4 هفته به تاخیر افتاد زیرا تولید کننده به آنها گفته بود که آنها برای پیدا کردن چوب مورد نظر خود با مشکل مواجه شدند. آنها باید چه می کردند؟

تخت بادی راحتی بزرگ دو نفره و بالش Intex Deluxe

با دانستن این موضوع که هر دوی آنها تا چه حد تشریفاتی هستند، من در ارائه پیشنهاد خود کمی دو دل بودم اما تصمیم گرفتم تخت بادی راحتی بزرگ دو نفره و بالش Intex Deluxe را به آنها پیشنهاد بدهم. پس از پیشنهاد من متوجه شدم که آنها هیچ نظری در این خصوص ندارند که من در مورد آن با آنها صحبت کردم و به آنها گفتم که این یک تخت بادی است. چهره بی تفاوت آنها ناگهان به سرعت به چهره ای خشمگین تبدیل شد.

ماری گفت: "آیا تخت های بادی فقط برای کمپینگ نیستند"؟ که من پاسخ دادم، نه الزاماً. بسیاری از مشتریان من برای راحتی مهمانان خود از آنها بارها استفاده کرده اند و حتی تعدادی از آنها، این تخت ها را به یک تخت نرمال ترجیح می دهند. احساس می کنم که من نیاز دارم کمی بیشتر شما را متقاعد کنم و مزایای بیشتری از این تخت های بادی در اختیار شما قرار دهم.

آخرین تکنولوژی برای ایجاد راحتی در تخت بادی

این تخت به گونه ای طراحی شده است که فضای کافی برای دو فرد متوسط برای استراحت را فراهم کند و برای کمک به اطمینان از خواب آرام شب شما، یک بالشت ساخته شده در داخل آن اضافه شده است که می توانید از آن استفاده کنید یا بالشت خود را به جای آن اضافه کنید. یک فریم بیرونی نیز در اطراف آن ساخته شده است که کمک می کند تا زوج ها را به هنگام خواب شب از افتادن روی زمین محافظت کند.

شما همچنین از 15 پرتو سنج در طرفین بهره می گیرید و در پایین آن از روکش چوبی ساخته شده است و بالای آن فقط بیش از 21 پرتو سنج است و برای راحتی شما به صورت ضد آب طراحی شده است.

باد کردن و تخلیه باد

از این آسان تر ممکن نیست. Intex برای باد شدن نیاز به پمپ های باد سنتی که در صورت استفاده بیش از حد ممکن است خراب شود ندارد و به جای آن از پمپ ساخته شده در درون تشک بهره می برد. این دستگاه با برق کار می کند و ظرف چند دقیقه تخت بادی شما را باد می کند.

نیاز به تحمل هیچ دردی وجود ندارد، زیرا شما نیاز نیست در میان قطعات دیگر به دنبال پمپ باد بگردید تا آن را در گاراژ در بین وسایل دیگر خود پیدا کنید. این سیستم همچنین به این معنی است که شما می توانید میزان هوا را در تخت خود تنظیم کنید تا فقط با لمس یک دکمه آن را خیلی سفت یا خیلی نرم کنید. تخلیه باد نیز به همان اندازه سریع است.

به طور کلی

دوستان من در نهایت متقاعد شدند که این تخت بادی یک ایده خوب است و از آن زمان به بعد نظرشان در خصوص آن عوض نشده است. در واقع، آنها هر دو Intex Deluxe سایز بزرگ و دوقلو را خریداری کردند تا مطمئن شوند که می توانند همه مهمانان را از آن بهره مند کنند.

کامنت

ایجاد شده Sunday, April 15, 2018 ارسال شده پروین میرحسینی لینک کامنت
من مدتهاست دارم از این تخت های بادی استفاده میکنم و دیگه کمرم درد نمیکنه
نمایش 1 - 1 از1 آیتم

پیام خود را بگذارید