بررسی تخت بادی Coleman Quickbed

ارسال شده: محمد شرفی در: مقالات تخت بادی بر: Sunday, February 4, 2018 کامنت: 0 Hit: 431

جایی راحت برای خواب در جاده

من یک دوست دارم که راننده کامیون راه دور است، بنابراین من او را اغلب نمی بینم. با این حال، زمانی که من او را می بینم، همیشه شکایت می کند که پشتش صدمه دیده و درد می کند. در ابتدا، من پرسیدم که چرا او از مهمان پذیرهای بین راه استفاده نمی کند، اما برای او صرف پول و اجاره یک اتاق برای شب به صرفه نخواهد بود.

در عوض، او از ایستگاه های مختلف کامیون استفاده می کند و ترجیح می دهد در کابین کامیون خود بخوابد. او می تواند در آن فضا بعد از یک روز طولانی رانندگی در جاده ها بخوابد، اما مطمئنا در آن راحت نیست (بدیهی است، چون هر زمان او را می بینم مانند کسی است که مبتلا به آرتروز است)!

تخت بادی کولمن سریع

در یک بعد از ظهر، در منزل ما در مورد مشکلات خواب او صحبت می کردیم و به او کالمن سریع بوت را که در فروشگاه به فروش می رسانم پیشنهاد دادم. به این دلیل به او این تخت بادی را پیشنهاد دادم چون یکی از تشک های ارزان قیمت در بازار است، بنابراین برای دوست من هیچ مشکلی در توانایی پرداختن هزینه آن وجود ندارد. علاوه بر این، هنگامی که از آن استفاده نمی شود، بسیار آسان می توان آن را جمع کنید.

من به او گفتم که این تخت بادی چه مزایایی دارد و چه انتظاری از این تخت بادی می رود (تا بتواند از این درد و رنج ها رهایی پیدا کند) در اینجا چیزی است که من به او گفتم:

راحتی تخت بادی

کولمن شامل یک سیستم کویل در این تخت بادی است، بنابراین به بدن شما کمک می کند که در هنگام خواب آرامش داشته باشد. همچنین دارای یک بالش است که به راحتی آن می افزاید.

بسیاری از مردم شکایت دارند که در هنگام استفاده از وسایل بادی در مواقعی که نشتی پیدا کند به سختی می توان آنرا ترمیم کرد، اما تولید کنندگان این تخت بادی در این مورد فکر کرده اند. در حالی که سیستم توربین نیاز به یک پمپ خارجی دارد، اما آنها دارای یک سوپاپ دوتایی هستند که به توقف نشتی کمک می کنند.

این تخت بادی همچنین از پلی کربنات مقاوم در برابر سوراخ ساخته شده است، به طوری که براحتی آنها نشتی پیدا نمی کنند. این موضوع ناراحت کننده با بکار گیری مواد مقاوم بسختی اتفاق می افتد البته راحتی آن، باعث فراموشی این موضوع خواهد شد.

جمع و باز کردن آن کار سختی نیست و کولمن افرادی را که با این سیستم (بسته و رول شدن) سروکار دارند را، در ذهن دارد. این به این معنی است که نه تنها برای افرادی مانند دوست من مفید است، بلکه برای هر کسی که در حال سفر است و نیاز به بستر راحت دارد مناسب می باشد.

اندازه تخت بادی

این تخت بادی در اندازه های دوقلو، ملکه و پادشاه عرضه می شود. این تخت بادی برای افرادی که به تنهایی یا به عنوان یک زن و شوهر سفر می کنند ، مناسب است. شما همچنین مشکل پیدا کردن جای مناسب را ندارید زیرا طراحی شده برای تمام اندازه های استاندارد می باشد.

در نتیجه

اگر شما به دنبال یک تخت بادی هستید که هزینه زیادی نداشته باشد، این مدل قطعا ارزش توجه را دارد. اگر چه شکایت هایی وجود دارد که از آنها هوا نشت می کند، اما این معمولا به این صورت است که از آنها به طور مداوم و در طول مدت زمان طولانی استفاده شده باشد.

پس از همه، این یک تخت بادی است و اگر قصد دارید بدون تخلیه هوا از آن استفاده کنید دیگر به اضافه کردن باد نیازی ندارید. اگر شما علاقه مند به پیدا کردن تخت بادی بزرگ تری هستید، می توانید نگاهی به برخی از اندازه های بزرگ تر بیاندازید. اما به یاد داشته باشید، اندازه بزرگتر یعنی صرف هزینه بیشتر خواهد بود.

در ضمن، دوست من یکی از این تخت های بادی را خریداری کرد و از خرید آن فوق العاده خوشحال شد. به هیچ وجه درد و رنج او مانند قبل نیست، و او حتی در نظر دارد یکی از این تخت های بادی را برای پسر خود خریداری کند برای زمانی که او به سفر می رود.

کامنت

پیام خود را بگذارید