نقد و بررسی تخت بادی AeroBed Comfort

ارسال شده: محمد شرفی در: مقالات تخت بادی بر: Sunday, January 14, 2018 کامنت: 0 Hit: 298

بهترین تخت بادی سایز بزرگ پاسخی به مشکلات تختخواب مهمان شما

من اخیرا با برادرم صحبتی داشتم و او کمی استرس داشت. او اولین خانه خود را خریداری کرده و مقدار زیادی پول را صرف دکوراسیون کرده است که همان چیزی باشد که او (و همسرش) می خواهند.

یک مشکل جزئی وجود داشت. آنها پول کافی ندارند و خرید اقلام بیشتری از مبلمان در حال تبدیل شدن به یک فشار بر منابع مالی آنها می باشد.

برادر من یک انسان منطقی است و همیشه مراقب است که بدهکار نشود. با این حال، همانطور که بسیاری از افرادی که خانه خود را تزئین می کنند، اتاق مهمان آخرین محل برای دکوراسیون بندی در لیست می باشد.

برادر و همسرش مشتاقانه شروع به دعوت از مردم برای اقامت می کنند و آنها یک چیز را کم دارند - یک تخت!

تخت بادی AeroBed Comfort

آنها به دنبال یک تخت بادی در اندازه ملکه هستند که به آسانی می تواند برای یک زوج قابل استفاده باشد و کاملا متناسب با اتاق باشد. با این حال، هنگامی که شما یک تخت (پایه و سایر اجزا) خریداری کنید به زودی می توانید آن را اضافه کنید.

این جایی است که من وارد شدم. به برادرم تخت بادی AeroBed Comfort را معرفی کردم. او در ابتدا به من اعتقاد نداشت زیرا او هرگز یک تخت بادی به همراه یک بالشت و زیر سری ندیده بود. بنابراین، او را به فروشگاهم بردم و این مدل را به او نشان دادم.

این همان چیزی است که من به او گفتم:

راحتی

به دلیل طراحی، زمانی که به طور کامل باد می شود، این تخت بادی کاملا مانند یک تخت واقعی با پایه و تشک به نظر می رسد. این به اندازه کافی بالا است، بنابراین شما می توانید روی آن نشسته و پای خود را روی زمین بگذارید.

و بالا رفتن و پایین آمدن از آن برای هیچ سنی مشکل ساز نیست. Headboard برای پشتیبانی مناسب است، و شما می توانید با آن لحظات آزار دهنده در طول شب، زمانی که شما باید برای پیدا کردن بالشت خود که از تخت افتاده بود، باید خواب خود را خراب می کردید، خداحافظی کنید!

شما همچنین می توانید از پتو های قابل تنظیم استاندارد استفاده کنید بنابراین نیازی به خرید مجموعه های جدید وجود ندارد.

دوام

این تخت بادی ساخته شده از ترموپلاستیک های سنگین و مقاوم در برابر سوراخ شدن است. اندازه پلاستیک در بالا و پایین 24 و 20 در وسط است که به راحتی و ثبات این تخت ها اضافه می کند. سازنده همچنین حلقه های "پایداری" در اطراف لبه اضافه کرده است تا به آن احساس یک تخت واقعی بدهد.

باد کردن

ممکن است دشوار به نظر برسد، اما تولید کنندگان به آنچه که مشتریان می گویند گوش می دهند و AeroBed تنها با این مدل این کار را انجام داده است. به دلیل اینکه یک پمپ AC در داخل آن وجود دارد، باد زدن را به صورت دستی انجام ندهید. شما به سادگی آن را به تشک وصل کنید، مقدار مورد نظر برای سفتی که می خواهید را تنظیم کنید و بقیه کارها را پمپ انجام خواهد داد.

تخلیه باد

این کار هم به همان اندازه آسان است! دریچه را باز کنید و به همان سرعت که تشک شما باد می شود، باد خود را نیز از دست خواهد داد. (در بیشتر موارد، من در حدود 4 دقیقه موفق به انجام هر دو می شوم). هنگامی که تمام هوا تخلیه شد، به سادگی آن را لوله کنید و آن را در کیسه قرار دهید که در قیمت خرید آن لحاظ شده است.

آیا برای برادر من کارساز بود؟
قطعا کارساز بوده است. البته، او مجبور بود همسرش را قانع کند که یک ایده خوب است، اما یک بار که همسرش تخت را به صورت پر شده از هوا دید، نظرش درباره خرید آن مثبت شد. این ارزان ترین تخت بادی در بازار نیست، اما بسیار ارزان تر از خرید یک تخت جدید است.

اگر شما به دنبال یک راه حل برای مشکلات تختخواب مهمان خود هستید، نگاهی به آنچه مشتریان در Topintex می گویند، بیندازید. شما هرگز نمی دانید، شما ممکن است برخی تخفیف های مناسب در قیمت را نیز پیدا کنید!

کامنت

پیام خود را بگذارید