تخت بادی با پمپ خارجی یا داخلی

ارسال شده: محمد شرفی در: مقالات تخت بادی بر: Sunday, January 21, 2018 کامنت: 0 Hit: 314

اگر شما در حال حاضر به دنبال یک تخت بادی هستید و این اولین بار است، ممکن است کمی نگران باشید که کدام نوع تخت بادی برای شما مناسب می باشد. اساسا شما دو نوع تخت بادی متفاوت را در بازار پیدا خواهید کرد. یکی دارای پمپ خارجی و داخلی ساخته شده است.

من تصمیم گرفتم برخی از مزایا و معایب برای هر دو را به شما معرفی کنم.
امیدوارم بعد از خواندن این قسمت از وب سایت، شما دقیقا مشخص کنید کدام نوع پمپ را انتخاب خواهید کرد و مقدار زمان جستجو برای بهترین تخت بادی را کاهش دهد.

تخت بادی با پمپ خارجی

این نوع تخت بادی که دارای پمپ خارجی می باشند، برای اکثر مکان ها مناسب می باشند. هنوز هم یک انتخاب بسیار محبوب هستند.
ما مشتریان بسیاری داریم که هنوز هم این نوع تخت بادی با پمپ خارجی را برای اضافه کردن هوا به تخت های خود استفاده می کنند.

مزایا

. اگر شما مایل به خرید تخت بادی با هزینه کم می باشید، برای خرید تخت بادی با پمپ خارجی به مراتب کمتر از کسانی که از آخرین تکنولوژی پمپ استفاده می کنند، هزینه خواهید کرد.

. اگر پمپ دچار مشکل شد و کار نکرد که ممکن است اتفاق بیافتد، جایگزینی آن بسیار ساده تر از است و در بعضی مواقع واقعا مهم نیست که چه نوع پمپی را برای تخت بادی خود خریداری می کنید.

. شما می توانید میزان تورمی که نیاز دارید را انتخاب کنید. اگر شما ترجیح می دهید یک تخت بادی نرم تری داشته باشید، شما به سادگی می توانید هوای کمتری اضافه کنید.

. این روزها، مدل هایی از تخت های بادی با دو سوپاپ برای دریچه ورود و خروج هوا وجود دارد که به این معنی است که شما زمانی که پمپ را از آن جدا می کنید هوای کمتری را از دست بدهید.

معایب

. شما شاید فردی نباشید که تمرین خوبی داشته باشد. البته، پمپ های الکتریکی وجود دارد، اما بعضی از پمپ های خارجی به خصوص مدل های ارزان تر می توانند به این معنی باشند که بعد از پایان کار، به نفس نفس خواهید افتاد همچنین عضلات پای شما نیز شاید گرفته باشد.

از آنجا که پمپ شما از تخت بادی شما جدا باشد، بسیار آسان می تواند در میان ابزارهای دیگر که در گاراژ و یا زیرزمین شما است گم شود، به خصوص اگر شما از آن یک یا دو بار در سال استفاده کنید.

اگر تصمیم به انتخاب یک تخت بادی که دارای پمپ خارجی می باشد دارید، مطمئن شوید که بهترین پمپ های هوا را انتخاب کنید.

تخت بادی با پمپ داخلی

به دلایل آشکار، این نوع تخت بادی با پمپ داخلی در بازار خیلی کمتر از تخت بادی با پمپ خارجی عرضه شد. اما همانطور که همه ما می دانیم تکنولوژی همیشه در حال حرکت به جلو است و زمانی رسید که تولید کنندگان شروع به نگاه کردن به شیوه هایی که می توانستند یک تخت بادی را بسیار آسان تر به خدمت بگیرند. با این حال، این نوع دارای انواع مختلفی می باشند.

مزایا

. انتخاب یک تخت بادی که یک پمپ هوا درون خود داشته باشد می تواند زندگی را بسیار ساده تر کند. شما مجبور نیستید هر بار پمپ را به شیر سوار کنید، و عضلات شما درد نخواهند کرد.

. این نوع پمپ همچنین باعث می شود که تخت بادی شما خیلی سریعتر آماده شود زیرا این پمپ ها با باتری یا برق برق کار می کنند.

. مانند بعضی پمپ های خارجی، برخی از این مدل ها به شما این امکان را می دهند که میزان راحتی را که می خواهید انتخاب کنید. با این حال، بر خلاف پمپ های دستی این نوع پمپ اتوماتیک است. شما چند مدل در وب سایت ما از تولید کنندگان مختلف پیدا خواهید کرد که "پلاس، متوسط" را به پمپ های خود اضافه کرده اند و اینها می توانند با یک اندازه مشخص تنظیم شوند.

. گم کردن پمپ دیگر غیر ممکن است (مگر اینکه شما تخت خود را از دست بدهید). بنابراین شما مجبور نیستید در زیرزمین یا گاراژ خود به دنبال آن بگردید.

. در مدل های گران تر، نشت ها به دلیل راه کار دریچه ها کمتر است.

معایب

. شما باید آماده باشید تا کمی بیشتر از بودجه خود برای یک تخت بادی مانند این پیدا کنید. فن آوری پیشرفته برای تولید آنها مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا مصرف کننده باید هزینه بیشتری را پرداخت کند.

. این می تواند خیلی متفاوت باشد زمانی که پمپ به درستی کار نکند در این نوع تخت بادی، شما نمی توانید به مغازه بروید و یک پمپ نو خریداری کنید و آنرا جایگزین کنید.

بنابر این، با در نظر گرفتن اطلاعات فوق، امیدواریم توانسته باشیم برای انتخاب نوع تخت بادی به شما کمک کرده باشیم.

حالا وقت آن است که مناسب ترین تخت بادی را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید.

کامنت

پیام خود را بگذارید