بررسی تخت بادی AeroBed (با پمپ داخلی)

ارسال شده: محمد شرفی در: مقالات تخت بادی بر: Sunday, January 28, 2018 کامنت: 0 Hit: 274

بهترین تخت بادی کم پروفیل

وقت آن رسیده است که شما هم کالای خواب خود را با تخت‌ بادی عوض کنید.

شاید در ابتدا ایده‌ی عجیب و غریبی به نظر برسد (برای من هم همینطور بود)؛ اما یک شب به منزل یکی از دوستانم دعوت بودم و چند نفری هم بودند که قبلا آنها را ملاقات نکرده بودم. کلا آدم خیلی اجتماعی هستم، بنابراین تصمیم گرفتم با آنها کمی گپ بزنم.

با آقایی که اسمش جک بود گرم صحبت شدیم و از هر دری سخنی. وقتی جک متوجه شد چه کاره هستم، گفت کاش همدیگر را زودتر دیده بودیم. اولین فکری که به ذهنم رسید این بود که «پس کمپینگ دوست دارد»، چون کار من در رابطه با فروش محصولات کمپینگ است.

اما خیلی زود فهمیدم اصلا آدمی نیست که بخواهد در هوای باز، زیر ستاره‌ها بخوابد و خودش هم متوجه قیافه متعجب من شد.

تخت اضافی AeroBed با پمپ داخلی

جک به من گفت که عمر تشک تختش به آخر رسیده بود و موقع خواب فنرهایش اذیتش می‌کرد. به همین خاطر یک تشک دیگر سفارش داده بود، اما تشک جدید یک مشکلی داشت (که البته من نپرسیدم مشکلش چه بوده).

بعد گفت که تصمیم گرفته بود تا زمانی که بخواهد تشک مناسبی پیدا کند، از تخت بادی استفاده کند و به همین دلیل یک تخت بادی با پمپ داخلی از AeroBed خریده بود.

ظاهرا این اتفاق چند ماه پیش افتاده بود و از آن موقع تا حالا جک روی همان تخت بادی می‌خوابید. در واقع به من گفت که اصلا قصد ندارد دوباره یک تشک استاندارد بخرد.

راحت و مقاوم

اول از همه، مدل تختی که این دوست جدیدم خریده بود، زمانی که کاملا باد می‌شد، ۱۳۸ سانتیمتر عرض، ۱۸۸ سانتیمتر طول و ۳۰ سانتیمتر ارتفاع داشت؛ درواقع سایز آن «بزرگ» و داخل تختش جا می‌شد. البته این تخت‌ها اندازه‌های کوچک‌تر هم دارند که بسته به نیازتان می‌توانید آنها را انتخاب کنید.

سطح رویی تخت از پشم گوسفند متراکم است و همین موجب راحتی بیشتر آن می‌شود. داخل تخت، یک ساختار سیم‌پیچی بیضی شکل هست که به عنوان ساپورت عمل کرده و شکل کلی تخت را حفظ می‌کند.

به غیر از سطح رویی، این تخت بادی از PVC سنگین ساخته شده که جلوی سوراخ شدن تخت را می‌گیرد و برای تمیز کردنش هم کافی است فقط یک پارچه مرطوب روی آن بکشید.

باد کردن و خالی کردن تخت بادی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که مشتری‌های من موقع خرید تخت‌های بادی به دنبایش هستند، این است که برای باد کردن آن نیازی به پمپ خارجی نباشد، و معلوم شد که جک هم از این قضیه مستثنا نیست. AeroBed یک پمپ داخلی دارد که ظرف 3 دقیقه تخت را باد می‌کند.

خالی کردن باد این تخت هم به راحتی باد کردنش است. AeroBed یک دریچه دارد که در عرض 15 ثانیه باد تخت را خالی می‌کند! و بعد از خالی شدن باد، می‌توانید آن را داخل کیسه‌ای که همراه خود تخت در بسته‌بندی است بگذارید.

و بهترین ویژگی!

اگر این ویژگی‌ها برای متقاعد کردن شما کافی نبوده‌اند، قیمت این تخت نسبت به دیگر مدل‌ها و برندها بسیار پایین و مقرون به صرفه است.

و البته اگر به دنبال تختی هستید که به درد کمپینگ هم بخورد، این مدل قطعا به کارتان می‌آید.

کامنت

پیام خود را بگذارید