قایق بادی 

50 محصول می باشد
قایق بادی

درباره ی قایق بادی بیشتر بدانید

فروشگاه تاپ اینتکس در زمینه ارائه انواع قایق بادی در طرح ها و رنگ های متنوع بسیار موفق بوده و شما می توانید تمامی این محصولات را به ضمانت اصالت کالا دریافت نمایید قایق بادی را معمولا در آبهای آرام مانند دریاچه یا دریا استفاده میکنند قابلیت نصب موتور برقی و بنزینی برحسب توان را دارند.قابل استفاده برای تمام اعضای خانواده میباشد، قایق بادی به علت سبک بودن یکی ازبهترین گزینه برای ماهیگیری است روی بدنه آن جای قلاب ماهیگیری و جای پارو طراحی شده ساخته شده که به بدنه پرس شده در طرح ها و رنگهای مختلف تولیدشده وباقیمتی بسیار مناسب در دسترس مشتریان بوده جنس بدنه آنها از مواد پی وی سی مقاوم  ساخته شده دارای پاروی آلومینیومی دوتکه بوده 1عدد پمپ باد دستی دوبل 1عدد ساک دستی برای حمل ونقل راحت تر و طناب نجات دور قایق میباشد.

هنگامی که در مورد برخی از مزایای قایق بادی صحبت به میان می آید، نمی توان تمام موارد را در 10 صفحه خلاصه کرد. به من اعتماد کنید، قایق بادی مزایای خاص خود را نسبت به قایق های استاندارد دارند. من تعدادی از مزایای قابل توجه قایق های بادی را به 8 دسته تقسیم کرده ام، که عبارتند از:

جنبه مثبت شماره 1: انعطاف پذیری

همانطور که می دانید، اولین مزیت قایق بادی، تنوع پذیری است. از آنجا که باد درون قایق بادی می توانند تخلیه شده و در صندوق عقب وسایل نقلیه شخصی شما نگهداری شوند، شما می توانید قایق های بادی خود را هر کجا که میروید، با خود همراه داشته باشید. به عبارت دیگر آنها نیازی به تریلر قایق یا کامیون بزرگ برای حمل و نقل ندارند.

علاوه بر مسائل مربوط به حمل و نقل، قایق بادی مشکل یافتن مکان مناسب برای نگهداری نیز ندارند. پس از تخلیه باد و جمع شدن، قایق های قابل انعطاف به ابعاد یک پشته از لباس درمی آیند .

هنگامی که شما به قایق بادی خود نیاز پیدا کردید، می توانید به راحتی آن را از صندوق عقب وسیله نقلیه خود خارج کرده و استفاده کنید. باد کردن تمام آنها با یک تلمبه معمولی حداکثر حدود 30 دقیقه و در صورت استفاده از یک پمپ برقی، حداکثر پانزده دقیقه طول می کشد. این تمام چیزی است که شما برای لذت بردن از قایقرانی به آن نیاز دارید.

نگرش مثبت شماره 2: پایداری

قایق بادی با 2 لوله شناوری بزرگ ساخته شده دارای عملکرد بی سر و صدا و کف مسطح هستند. لوله های شناوری با ابعاد بزرگ، مرکز ثقل را تا حد ممکن پایین می آورد. این طرح ها باعث می شود تا قایق بادی در سطح آب به طور مسطح باقی بمانند و چپ شدن و برگشتن قایق های بادی به درون آب غیر ممکن شود.

به عنوان مثال، قایق اسکی پارویی مدل 435ps تولید شرکت عقاب دریایی (Sea-Eagle) بیشترین پایداری را فراهم می کند. بر خلاف قایق های معمولی پارویی کانو، این قایق به دلیل دارا بودن دو لوله شناوری در طرفین خود، پایداری بیشتری ارائه می دهد. ویژگی های قایق های قابل انعطاف به آسانی قابل استفاده هستند، به ویژه برای افرادی که دوست دارند ماهیگیری کنند و غواصان که علاقه به پری

به عنوان یک نتیجه از طرح لوله های شناور بزرگ، عملکرد قایق بادی می تواند مناسب باشد. با دارا بودن پایداری مناسب، قایق های قابل انعطاف می توانند حمل و نقل های بزرگ با تعداد افراد زیاد را بدون از دست دادن پایداری انجام دهند.

به عنوان مثال، 12.6 SR، تولید یک قایق دوچرخه ای با اندازه خارجی 12.6 * 5.4 اینچ فقط می تواند با 6 فرد بزرگسال یا 1600پوند وزن بارگذاری شود. قایق بادی توانایی در حال استفاده را افزایش می دهند.

نگرش مثبت شماره 4: قایق های بادی به سبکی هوا

اگر چه توانایی در حال اجرای قایق بادی زیاد است اما این بدین معنا نیست که قایق بادی قدرتمند و سنگین هستند. پارچه هایی که قایق بادی از آنها ساخته می شوند، بسیار سبک هستند.

برای قایق بادی مدل SE 9، وزن قایق فقط 38 پوند و وزن قایق و کف و موتور 74 پوند است (برای اطلاعات شما، SE 9 احتمالا می تواند با 1200پوند یا 5 فرد بزرگسال بارگیری شود). به این ترتیب مقایسه وزن آنها با وزن هوا بیش از حد اغراق نیست.

وزن سبک قایق بادی باعث می شود که به راحتی شروع به حرکت کنند. انتظار می رود که فقط 2 نفر بزرگسال برای خارج کردن قایق از آب پس از استفاده کافی باشد. وزن سبک قایق بادی موجب می شود که همه افراد، آنها را بسیار دوست داشته باشند.

نگرش مثبت شماره 5: عملکرد چندگانه

قایق های بادی همگی برای عملکرد چندگانه طراحی شده اند. صرف نظر از تمایل شما به سرعت، پاروزدن، بادبانی، و گاهی اوقات حتی کروز، قایق های بادی می تواند به قایق مورد علاقه شما تبدیل شوند.

شما می توانید با کایاک کاوشگر 380x ، از آب های خروشان و سفید کلاس 4 عبور کنید. قایق بادبانی 15sc که به نظر می رسد مانند یک قایق کروز بادی است به شما مزایای یک قایق چندمنظوره را عرضه می کند. همراه با یک موتور الکتریکی، یک کروز عصرگاهی در خارج از منزل منتظر شما است.

نگرش مثبت شماره 6: قدرتمند و بادوام

چندین سال لذت بردن تمام آن چیزی است که قایق بادی برای آن ساخته شده اند، این قایق ها از طیف گسترده ای از آزمایش ها و تست ها عبور می کنند. قایق بادی نمیتوانند بدون کنترل کیفیت بالا به بازار وارد شوند.

با توجه به این کنترل های محصولات با کیفیت بالا، قایق بادی انتظار می رود قوی و با دوام باشند. ساخت و ساز با هزاران محصول انحصاری تقویت شده، قایق های بادی به سادگی مؤثرترین انواع موجود در بازار هستند. پوشش مصنوعی پوشش داده شده در قایق بادی ، آنها را از آسیب های ناشی از نفوذ آب محافظت می کند.

نگرش مثبت شماره 7: قایق های اقتصادی

قایق بادی به عنوان قایق های اقتصادی شناخته می شوند. به غیر از قیمت پایین خود قایق، هزینه نگهداری قایق بادی نیز منطقی و معقول به نظر می رسد. به دلیل اینکه قایق بادی وزن کمی دارند، نیروی کمتری برای حرکت آنها نیاز است. قدرت کمتر نشان می دهد که مصرف گاز کم است. علاوه بر این، فروش قایق بادی با قیمت های پایین نیز بسیار ساده است.

نگرش مثبت شماره 8: گارانتی 3 ساله و دوره 30 روزه آزمایش در آب

همراه با این مزایا، شرکت تاپ اینتکس سی و شش ماه گارانتی و سی روز دوره آزمایشی در آب را برای تمام قایق های شناور خود ارائه می دهد. اگر شما در مدت 30 روز از تاریخ تحویل از محصول ناراضی باشید می توانید بازپرداخت کامل محصول را دریافت کنید. از قایق های بادی بر روی آب استفاده کنید و اگر ناراضی هستید، درخواست بازپرداخت کنید. علاوه بر این، 3 سال گارانتی به شما اجازه می دهد که قایق بادی خود را بدون هزینه تعمیر یا تعویض، به شرکت برگردانید.

انواع قایق بادی تفریحی و حرفه ای

در صفحه
1 نقد(ها)

این قایق بادی  در مدت زمان کوتاهی در حدود 4 دقیقه قابل باد کردن و 3 دقیقه قابل خالی کردن میباشد، این لوازم اضافی نداشته و گزینه ای مناسب جهت استفاده نوجوانان در آبهای راکت و آرام مثل استخر های بتنی و سیمانی میباشد .

750,000 ریال
1 نقد(ها)

قایق های یک نفره اینتکس با توجه به تحمل وزن باید انتخاب شوند، ابعاد بسته بندی کوچک آنها باعث شده تا مورد توجه بسیاری از طبیعت گرد ها قرار بگیرد چرا که این محصول براحتی در کوله قرار گرفته و با وزن بسیار کمی که دارد میتوان براحتی آن را حمل و نقل کرد، این قایق مناسب برای استفاده در دریاچه و آب های آرام و راکت میباشد.

185,000 ریال
1 نقد(ها)

قایق بادی 2 نفره جیمینی بست وی محصول جدید کمپانی بست

18,500,000 ریال
1 نقد(ها)

موتور قایق 2.5 اسب بخار سیل این موتور قایق چها زمانه میباشد،سازگار با محیط زیست،قابل نصب برای قایق بادی بست وی واینتکس

23,500,000 ریال
1 نقد(ها)

جلیقه نجات استرجی حرفه ای یاماها از فوم بسیار نرم ساخته شده  بسیار سبک ومنحصر به فرد وبسیار زیباست وچند تکه میباشداین قابلیت برای پارو زدن قایق وشنا کردن بسیار مناسب میباشد.

1,500,000 ریال
1 نقد(ها)

این قایق بادی مناسب برای نوجوانان میباشد، البته میتوان این محصول را جهت استفاده یک بزرگسال و یک کودک نیز بکار برد اما برای دو بزرگسال قابل استفاده نمیباشد، باد و خالی کردن قایق در 5 دقیقه توسط پمپ باد دستی رایگانی که دارد انجام میگیرد.

1,000,000 ریال
1 نقد(ها)

قیمت قایق بادی بسیار مناسب بوده و در ضمن دارای حجم بسیار کوچک است،. شما میتوانید از این محصول در استخر ها و یا آبهای آرام استفاده کنید، دارای رنگ بندی بسیار زیبا و شاد بوده و براحتی قابل حمل و نقل و نصب و راه اندازی میباشد. هنگام  استفاده از سایر قایق های بادی داشتن جلیقه نجات الزامی است چرا که بجز رعایت مسائل ایمنی و امنیتی از تردد داخل دریا و دریاچه ها...

2,500,000 ریال
1 نقد(ها)

قایق بادی چهاره نفره حرفه ای جیمینی بست وی محصول جدید این کمپانی است قایقی است که بیشتر برای قایقرانی وسرعت استفاده میشود.. .

25,000,000 ریال
1 نقد(ها)

موتور قایق 4 ایب بخار و4 زمانه سیل،این موتور تحت لیساس امریکا میباشد بسیار سبک وکم حجم موتوری بسیار  مناسب برای قایق های سنگین ،جیمینی ،مارینر ،قایق های فایبرگلاس کوچک بارنگ طوسی بسیاری زیبا ومحصولی با دوام

27,000,000 ریال
1 نقد(ها)

جلیقه نجات استرجی حرفه ای یاماها از فوم بسیار نرم ساخته شده  بسیار سبک ومنحصر به فرد وبسیار زیباست وچند تکه میباشداین قابلیت برای پارو زدن قایق وشنا کردن بسیار مناسب میباشد.

1,800,000 ریال
1 نقد(ها)

محصول قایق بادی شرکت اینتکس میباشد. این نوع از قایق هاي بادی بیشتر در آبهای آرام مثل استخر ها و دریاچه های کوچک مورد استفاده قرار میگیرند و قیمت آنها بسیار ارزان تر از سایر قایق های بادی سه نفره دیگر است، حجم بسته بندی این قایق بادی بسیار کوچک و مناسب برای استفاده در سفر های شما و قابل حمل و نقل بطور پیاده میباشد،

1,250,000 ریال
1 نقد(ها)

این محصول مناسب افرادی است که با هزینه های کم و قایق رانی و پاروزنی در دریاچه و آبهای آرام نیاز دارند، باد و خالی شدن قایق در زمان کوتاهی در حدود 8 دقیقه و 5 دقیقه ای انجام میگیرد.

4,350,000 ریال
نمایش 1 - 12 از 50 محصول