قایق بادی تفریحی 

22 محصول می باشد
قایق بادی تفریحی

درباره قایق بادی بیشتر بدانید

قایق بادی اینتکس این مدل از جنس پی وی سی بوده ومناسب برای تمام افراد خانواده وطراحی شده برای آبهای آرام ماننده دریاچه،سدها،استخرهای خانگی بزرگ که به همراه خود یک جفت پارو پلاستیکی وپمپ باد دستی دوبل دارند بعضی از این قایق بادی 2یا 3 دریچه تنظیم باد دارند دریچه کف تمام قایقها پستونکی بوده ودریچه بدنه پیچی است که 2کاره بوده یک درب کوچک بالای دریچه قرار دارد که از آنجا باد میشودو زمانی که بخواهید تخلیه کنید باد قایق را دریچه کلا باز میکنید وتمام باد خالی میشود

انواع قایق بادی

در صفحه
1 نقد(ها)

قایق های یک نفره اینتکس با توجه به تحمل وزن باید انتخاب شوند، ابعاد بسته بندی کوچک آنها باعث شده تا مورد توجه بسیاری از طبیعت گرد ها قرار بگیرد چرا که این محصول براحتی در کوله قرار گرفته و با وزن بسیار کمی که دارد میتوان براحتی آن را حمل و نقل کرد، این قایق مناسب برای استفاده در دریاچه و آب های آرام و راکت میباشد.

185,000 ریال
1 نقد(ها)

قیمت قایق بادی بسیار مناسب بوده و در ضمن دارای حجم بسیار کوچک است،. شما میتوانید از این محصول در استخر ها و یا آبهای آرام استفاده کنید، دارای رنگ بندی بسیار زیبا و شاد بوده و براحتی قابل حمل و نقل و نصب و راه اندازی میباشد. هنگام  استفاده از سایر قایق های بادی داشتن جلیقه نجات الزامی است چرا که بجز رعایت مسائل ایمنی و امنیتی از تردد داخل دریا و دریاچه ها...

2,500,000 ریال
1 نقد(ها)

این محصول مناسب افرادی است که با هزینه های کم و قایق رانی و پاروزنی در دریاچه و آبهای آرام نیاز دارند، باد و خالی شدن قایق در زمان کوتاهی در حدود 8 دقیقه و 5 دقیقه ای انجام میگیرد.

4,350,000 ریال
1 نقد(ها)

قایق سیهاوک4نفره اینتکس مناسب برای استفاده در دریا، دریاچه  سدها و آبهای آرام میباشد، از این قایق میتوان جهت ماهیگیری استفاده کرد به علت رنگ لجنی خاصی که دارد بهترین گزینه برای استتارکردن میباشد.                                                   (دقت داشته باشیدحتمازمان استفاده از قایق داشتن جلیقه نجات الزامیست)

6,900,000 ریال
1 نقد(ها)

از این قایق میتوان در آبهای راکت و آرام، دریا و دریاچه استفاده کرد،چندمزیت دارد قیمت بسیار ارزان و مناسبی دارد،یکی از بهترین گزینه ها برای ماهیگیری بوده به علت رنگ لجنی زیبای که دارد،بسیار سبک وکم حجم بوده که به راحتی قابل انتقال میباشد.              (دقت داشته باشیدحتمازمان استفاده از قایق داشتن جلیقه نجات الزامیست)

3,300,000 ریال
1 نقد(ها)

این قایق قابل استفاده در دریا، دریاچه، سد، استخر و ... میباشند، زمان لازم برای باد کردن آن حدود 8 دقیقه بوده و خالی کردن تقریبا در 5 دقیقه انجام میشود،قایق رانی ورزش و تفریحی بسیار سالم و ارزان برای شما و خانواده است، درضمن جهت استفاده از سایر قایق های بادی حتما از وسایل ایمنی همچون جلیقه نجات استفاده نمایید.

3,500,000 ریال
1 نقد(ها)

این مدل نیز جزو دسته قایق های اکسکروشن است، بسیار سریع قابل نصب و راه اندازی بوده و زمان تقریبی 8 دقیقه جهت باد کردن با پمپ باد دستی بزرگ لازم دارد، زمان تخلیه باد این قایق نیز تقریبا 5 دقیقه است.(دقت داشته باشیدحتمازمان استفاده از قایق داشتن جلیقه نجات الزامیست)

7,400,000 ریال
1 نقد(ها)

تنها مدل قایق 5 نفره شرکت اینتکس، اکسکروشن 5 است که در سایز سه الی پنج نفره تولید میشود، قایق فوق محصولی بسیار مناسب برای استفاده خانوادگی و تفریحی جهت افراد بیشتر بوده و بدلیل بزرگ بودن این محصول خواهان بیشتری جهت تفریحات دسته جمعی دارد

7,900,000 ریال
1 نقد(ها)

قایق بادی دونفره بست وی محصول جدید2017 شرکت بست وی قایقی  بسیار زیبا سبک وکم حجم 

2,500,000 ریال
1 نقد(ها)

قایق بادی 3نفره بست وی از جنس پی وی سی مناسب برای ماهیگیری

5,500,000 ریال
1 نقد(ها)

قایق بادی دو نفره بست وی محصول جدید کمپانی بست وی جنس بدنه این قایق از پی وی سی میباشد. 

5,000,000 ریال
1 نقد(ها)

قایق کایاک یکنفره چلنجر یکی از محبوب ترین ولذت بخش ترین قایق بادی ها میباشد این قایق بادی سبک کم حجم وقیمت بسیار مناسبی دارد. مناسب برای آبهای آرام مانند سدها دریاچه ورودخانه های آرام مناسب میباشد.

4,800,000 ریال
نمایش 1 - 12 از 22 محصول