مبل بادی اینتکس و بست وی 

28 محصول می باشد
مبل بادی اینتکس و بست وی

                              درباره مبل بادی بیشتر بدانید

مبل بادی ازنظرقیمت نصبت به مبل چوبی خیلی به صرفه تر میباشد،ازنظرنقل وانتقال باید گفت که بسیارسبک وکم حجم بوده که به راحتی میتوانیدجابجا کنید،مبل بادی دررنگ بندی متنوع وزیبابرای سلیقهای مختلف برای کودکان وبزرگسالان تولیدشده است،جنس بدنه آنهاازموادبهداشتی ودرجه یک پی وی سی تولیدمیشود،برای اینکه بدن شما روی مبل بادی عرق نکندشرکت اینتکس ازپارچه جیراستفاده کرده برای روکش مبل که باعث عدم تعریق بدن شده است،مبل های بادی را میتوانیدباهرکدام ازپمپ های باداینتکس که مورد نیازشماست آن را بادکنیدویک لذت جدید راتجربه کنید.

در صفحه
1 نقد(ها)

مبل بادی یک محصول بسیار زیبا و کارامد جهت منازل یا ویلاهای شما میباشد، مبل بادی دو نفره اینتکس وسیله ای مناسب برای استفاده هنگام تماشای تلویزیون، مطالعه، چُرت های نیمروزی و نشستن است که طرحی نو و جدید به منزل شما میدهد.

1,600,000 ریال
1 نقد(ها)

مبل بادی مشکی محصول شرکت بست وی بسیار سبک قابل استفاده در اتاق خوابها ویلاها ولبه استخربوده وبه راحتی میتوانید با آب ومقداری کف آنرا بشویید.

550,000 ریال
1 نقد(ها)

این مبل بادی جدید دارای سه رنگ سبز و صورتی و بنفش میباشد، تمام این مبل بادی از مخمل روکش شده است و با این سه رنگ شاد فضای منزل و اتاق شما را جذاب تر میکند،مبل دو نفره این محصول نیز در دو رنگ موجود است.

1,150,000 ریال
1 نقد(ها)

یکی از انواع مدل های مبل بادی که در رنگ های مختلف طراحی و ساخته شده است این مبل است که در سه رنگ صورتی، بنفش و سبز تولید میشود بهمین دلیل میتواند انتخاب های مختلفی را برای مصرف کننده بوجود بیاورد قسمت زیرین این مبل که با زمین برخورد میکند از پی وی سی قابل شستشو است.

1,000,000 ریال
1 نقد(ها)

این مبل بادی وسیله ای بسیار شاد و مهیج با قابلیت پخش موزیک در دو طرف مبل میباشد، براحتی میتوان در زمان بسیار کوتاهی این محصول را نصب و راه اندازی کرده و بهمین سرعت قابل جمع آوری میباشد، وسیله ای بسیار زیبا و منحصر بفرد در منازل شما بوده و جلوه ای خاص به فضای شما میدهد.

1,000,000 ریال
1 نقد(ها)

مبل بادی دایره ای جدید اینتکس محصولی بارنگ بندی منحصربه فردقابل توجه بسیاری از مشتریان شده این مدل مبل بادی بهترین گزینه برای افرادی فضای کافی برای مبلمان ندارد،قسمت دسته مبل حالت شیشه ای دارد که زیبای خاصی را به این محصول بادی داده است.

1,450,000 ریال
1 نقد(ها)

محصولی بسیار زیبا و جدید از نمایندگی بست وی در ایران میباشد، این صندلی بادی تقریبا پرفروش ترین مبل شیبدار شرکت بست وی بوده  بسیار مناسب جهت تماشای تلویزیون و مطالعه بوده و حتی میتوان جهت استفاده خواب نیمروزی از این مبل استفاده کرد

1,550,000 ریال
0 نقد(ها)

این مبل بادی قابلیت  کف آب شو دارد  محصول جدید ومنحصربه فرد اینتکس، در دورنگ متنوع وزیبا سبز وطوسی رنگ تولیدشده بهترین گزینه برای اتاق خوابهای کوچک بسیارسبک وکم حجم

1,830,000 ریال
0 نقد(ها)

این مبل بادی قابلیت  کف آب شو دارد  محصول جدید ومنحصربه فرد اینتکس، در دورنگ متنوع وزیبا سبز وطوسی رنگ تولیدشده بهترین گزینه برای اتاق خوابهای کوچک بسیارسبک وکم حجم

1,830,000 ریال
0 نقد(ها)

مبل بادی شیبدار مخملی کف آبشو تولید جدید شرکت اینتکس با روکش مخمل ضدتعریق بسیار نرم ولطیف،کف این محصول از جنس برزنت بسیار ضخیم ساخته شده ودارای یک مخزن آب است،درقسمت نشیمنگاه جایگاه بطری یا لیوان طراحی شده، بهترین گزینه برای تماشای تلوزیون واستحراحت کردن میباشد.

2,100,000 ریال
0 نقد(ها)

مبل بادی کودک طرح گل با دورنگ زیبای سبز وصورتی جلوه خاصی برای کودکان بوجود می آورد،قابل استفاده برای کودکان بالای 9 سال بوده،جنس بدنه این محصول از پی وی سی بوده که با مقداری آب وکف قابل شستشو میباشد،یکی از بهترین گزینها برای هدیه دادن به فرزندان خود است.

1,100,000 ریال
0 نقد(ها)

بهترین کادوی که میتوانید به کودکان هدیه دهید،محصولی فوق العاده زیبا مناسب برای اتاق خواب کودک شما مبل بادی کودک طرح حیوانات محصول شرکت اینتکس بوده که جذابترین وسیله ست که میتوانید به فرزند خود هدیه دهید.

350,000 ریال
نمایش 1 - 12 از 28 محصول